Зимова дистанційна школа. 2020/2021 н.р.


Нехай в новому році
Щодня й на кожнім кроці
Дива чарівні стануться
І мрії всі збуваються!


                                        Дорогі діти, батьки. друзі!

Бажаю, щоб 2021-ий був мирним, як у час створення світу, веселим і радісним, як прихід на землю маленького Ісуса, красивим, як різдвяна зоря у Святвечір, здоровим і сильним, як наші славні предки, яскравим, як вогники на запашній ялинці у ваших домівках.

Сподіваюся, що ви гарно святкували, приємно провели цей час у теплому родинному колі, відчули дух Різдва, тепло його вогню, наспівалися колядок і наїлися досхочу запашної куті, пампушок та інших смаколиків.
Повними сил та енергії, бажання вчитися далі, готуватися до відповідальних іспитів, вас радо зустрічає зимова дистанційна школа. Це наш уже не перший досвід працювати в такому режимі, тож, сподіваюся, ми зможемо швидко налагодити роботу, серйозну, продуману, важливу. 
Дорогі діти! Розгорнімо разом ще одну сторінку шкільного життя, почнімо другий семестр із найкращих побажань, заясніють нехай у ваших душах вогники добра та бажання вчитися, пізнавати нове, досі не звідане, але таке цікаве. Засвітімо чарівні слова на сніжно-білих сторінках своїх зошитів, мережмо їх гарними конспектами та самостійно виконаними домашніми завданнями, а в творчих роботах нехай ніщо не спинить вашої бурхливої фантазії - інкрустуйте навіть блідолиций місяць у заворожену, медом засолоджену, кришталеву ніч... 

 Вітаю вас із Новим роком, Різдвом Христовим!

5-В клас → Перейти до завдань
9-А клас → Перейти до завдань🎄
10-А, 10-Б класи→ Перейти до завдань🎅
11-Б клас→ Перейти до завдань🎁

Коментарі

Популярні публікації