Весняна дистанційна школа. ІІІ чверть. 2020/2021 н.р.

 
Дорогі учні. батьки, друзі!

Ось і перегорнув останню сторінку у своїй зимовій історії Лютий.

Прийшла сонцесяйна весна! На крилах теплих вітрів принесла з собою надію на краще, вдихнула свіже повітря в груди землі, поцілувала промінчиком ніжні келишки підсніжників, змусила загубити очі у високості блакитнавого неба; подарувала віру, що після холоду й негоди обов'язково настане довгождане тепло, відродиться природа. забуяє веселковими барвами...

Це вже наша  друга весна. яку ми з вами зустрічаємо, на превеликий жаль, в умовах пандемії, яка підступно увірвалася в наш прекрасний світ і намагається знищити все, що нам дороге: життя, здоров'я, навчання, спілкування, цікаві зустрічі, змагання - усе те, до чого ми з вами так звикли і, напевно, перестали цінувати. 

АЛЕ ми сильні, кожен із вас, дорогі мої учні, і п'ятикласники, і майбутні випускники, спроможний у цій ситуації перемогти обставини, зберегти здоров'я, стати кращим. розумнішим. освіченішим. 

 Рада вас вітати в нашій весняній дистанційній школі! Вірю, що разом ми подолаємо всі перешкоди, переборемо страх і хвороби, станемо сильніші та наполегливіші.

 Тож не переставаймо працювати над собою, сміливо й упевнено рухаймося до нових вершин, торуймо свій шлях,  зустрічаймося на наших уроках, даруймо один одному неймовірну розкіш - людське спілкування й підтримку, сумлінно виконуймо домашні завдання.


5-В клас → Перейти до завдань🌱
9-А клас → Перейти до завдань🌷
10-А, 10-Б класи→ Перейти до завдань🌿
11-Б клас→ Перейти до завдань🌼

Коментарі

Популярні публікації