Осіння дистанційна школа. ІІ чверть 2021-2022 навчального року

Ця осінь – кленова й каштанова
І міріадово зоряна,
І срібно – дощево – туманова,
І вітром розбурхано – зорана,
І віршами, віршами, віршами,
Як листям багряним засипана,
Такими словами розкішними,
Як золотом вишита, вишита…

Ця осінь горить листопадами,
І згадками тішить звичайними.
А смуток гірчить нерозгадано…
Якими здивуєш нас тайнами?

Віра Олеш


Дорогі діти, батьки, друзі! 

Як же стрімко пролітає невблаганний мандрівник - час. Здається, лише вчора розпочався новий навчальний рік, заглянув у школу блакитноокий вересень, посміхнувся золотисточубий жовтень, а вже й сивокрилий листопад "пише листи на акварелях осені"...А нам усе мало! Так і хочеться, щоб жовтокоса красуня на баскому коні їхала повільніше, залишила ще трохи тепла і надії. 

Закінчилися й осінні канікули, які подарували (я сподіваюся) приємні моменти від зустрічей із рідними та друзями, залишили спогади про прогулянки в багрянолистому парку або лісі, подарували на згадку солодкий аромат печених яблук або гарбузових мафінів, а ще багато-багато світла, сонця, краси, тепла, надії, спокою))) 

На жаль, обставини складаються таким чином, що ми з вами  поки що не маємо можливості  працювати в класах рідного ліцею. Тож запрошую вас в Осінню дистанційну школу, яка знову гостинно запрошує відвідати її заняття, помандрувати цікавими сторінками, виконати тестові завдання. Ми будемо працювати щодня і зустрічатися й на очних уроках за розкладом у зумі, міті, вайбері. На щастя, зараз є багато освітніх платформ, які допоможуть у цей непростий час, коли світ долає страшну хворобу, не відставати в навчанні, знаходити можливості відвідувати дистанційні уроки, виконувати різноманітні завдання. 

Тож бажаю усім міцного здоров'я, радості від навчання, натхнення в праці, творчості в усьому - великому і малому! Вишиймо кожен день свого життя добром і любов'ю, плекаймо надії на краще, творімо свою долю, учімося наполегливо й самовіддано, читаймо розумні книги, любімо рідних і весь світ - і буде нам щастя. Бажаю успіхів! 

5-Б клас → Перейти до завдань  🍂

6-В клас → Перейти до завдань🍁

7-Б клас → Перейти до завдань  🍂

11-А, 11-Б класи → Перейти до завдань🍂

Коментарі

Популярні публікації