Зимова дистанційна школа. ІІІ чверть 2021/2022 навчального року.

Дорогі діти, шановні батьки, друзі! 
     Вітаю вас у Новому році на своєму блозі. Щиро зичу міцного здоров'я, щасливих і радісних подій, натхнення до навчання та життя, нехай усі починання увінчаються успіхом і перемогою!
     Як же швидко летить невтомний  мандрівник - час. Закінчилися  різдвяно-новорічні свята, віддзвеніли колядки та щедрівки, посіяно-повіяно на радість і добро у наших домівках і в рідній Україні. Уже й віхолою пролетіли зимові канікули, а якими цікавими, насиченими були перших два тижні в ліцеї.
     Але, на жаль, ми не можемо й надалі зустрічатися в класах на уроках, писати на дошці речення та рівняння, брати участь в очних конкурсах і змаганнях. Важка інфекційна хвороба, яка стала за цих кілька років усесвітньо відомою, продовжує нести свою зловіщу  корону світом. Тож із 24 січня ми переходимо на дистанційну форму навчання.
     Ми з вами великі молодці, адже знаємо, як працювати заочно, уміємо використовувати різні технології та програми. Зум і вайбер стали нашими помічниками, а освітні платформи "НаУрок" і "Всеосвіта" допоможуть виконувати різні тестові завдання.
     Традиційно всі теми, відеоуроки, навчальні матеріали, пояснення, завдання з української мови та літератури будуть розміщені в моєму блозі за розкладом і для кожного класу окремо. Тож якщо виникли технічні або якісь інші проблеми, ви завжди зможете ознайомитися з темою, завданнями та виконати їх.
Працюємо за шкільним розкладом!
     Чекаю вас на уроках і бажаю міцного здоров'я, оптимізму, віри в себе, відповідального ставлення до навчання та свого майбутнього)))

5-Б клас            ➜        Перейти до завдань 🎅
6-В клас           ➜       Перейти до завдань  🎉
7-Б клас            ➜       Перейти до завдань 🎄
11-А, 11-Б класи  ➜    Перейти до завдань 💖

Коментарі

Популярні публікації